Համահիմնադիր, ՄՌԿ գործընկեր
Նարինեն Մարդկային ռեսուրսների կառավարման ոլորտում ունի ավելի քան 18 տարվա փորձառություն՝ աշխատելով և՛ տեղական, և՛ միջազգային կազմակերպություններում։
Իր գործունեության ընթացքում Նարինեն աշխատել է ամենատարբեր ոլորտներում՝ հեռահաղորդակցության, խորհրդատվության, բանկային՝ իր մոտ ձևավորելով մարդկային ռեսուրսների կառավարման ռազմավարական և խորհրդատվական բազմաբնույթ հմտություններ։
Ունենալով առաջնորդության, փոփոխությունների կառավարման և աշխատակիցների հետ փոխհարաբերությունների ամուր հիմք՝ Նարինեն մասնագիտացել է այնպիսի խորհրդատվական ծառայություններում, որոնք ուղղված են բարդ ՄՌԿ խնդիրների լուծմանը՝ միաժամանակ համապատասխանելով յուրաքանչյուր կազմակերության պահանջներին:
Նարինեն սովորել է Վ. Բրյուսովի անվան պետական համալսարանի անգլերեն և ֆրանսերեն լեզուների ֆակուլտետում՝ ստանալով դիպլոմավորված մասնագետի որակավորման աստիճան։
Մասնակցել է ՄՌԿ ոլորտի բազմաթիվ միջազգային վերապատրաստումների՝ ստանալով վկայագրեր և բարձրակարգ գիտելիքներ։
Նարինեի առաջնորդությունը հիմնված է ընկերության արժեքների վրա, ինչն ուղղակիորեն նպաստում է հաճախորդների և գործընկերների հետ երկարաժամկետ համագործակցության ձևավորմանը։

Co-Founder, HRM Partner
Narine has over 18 years of experience in Human Resources Management, having worked with both local and international organizations.
Throughout her career, Narine has worked in various sectors, including telecommunications, consulting, and banking, developing a wide range of strategic and consulting skills in human resources management.
With a strong background in leadership, change management, and employee relations, Narine specializes in offering consulting services that address  complex HR challenges while considering the unique needs of each organization.
Narine studied at the Faculty of English and French Languages at V. Brusov State University, where she earned her qualification as a specialist.
She has participated in numerous international HRM trainings, earning certifications and acquiring advanced knowledge.
Narine’s leadership is deeply rooted in the company’s values, playing a key role in fostering  long-term partnership and cooperation with clients.