Համահիմնադիր, ՄՌԿ գործընկեր
Նարինեն Մարդկային ռեսուրսների կառավարման ոլորտում ունի ավելի քան 18 տարվա փորձառություն՝ աշխատելով և՛ տեղական, և՛ միջազգային կազմակերպություններում։
Իր գործունեության ընթացքում Նարինեն աշխատել է ամենատարբեր ոլորտներում՝ հեռահաղորդակցության, խորհրդատվության, բանկային՝ իր մոտ ձևավորելով մարդկային ռեսուրսների կառավարման ռազմավարական և խորհրդատվական բազմաբնույթ հմտություններ։
Ունենալով առաջնորդության, փոփոխությունների կառավարման և աշխատակիցների հետ փոխհարաբերությունների ամուր հիմք՝ Նարինեն մասնագիտացել է այնպիսի խորհրդատվական ծառայություններում, որոնք ուղղված են բարդ ՄՌԿ խնդիրների լուծմանը՝ միաժամանակ համապատասխանելով յուրաքանչյուր կազմակերության պահանջներին:
Նարինեն սովորել է Վ. Բրյուսովի անվան պետական համալսարանի անգլերեն և ֆրանսերեն լեզուների ֆակուլտետում՝ ստանալով դիպլոմավորված մասնագետի որակավորման աստիճան։
Մասնակցել է ՄՌԿ ոլորտի բազմաթիվ միջազգային վերապատրաստումների՝ ստանալով վկայագրեր և բարձրակարգ գիտելիքներ։
Նարինեի առաջնորդությունը հիմնված է ընկերության արժեքների վրա, ինչն ուղղակիորեն նպաստում է հաճախորդների և գործընկերների հետ երկարաժամկետ համագործակցության ձևավորմանը։

Соучредитель, партнер по консультации в области управления персоналом
Нарине Исаханян имеет более 18 лет опыта работы в области управления человеческими ресурсами, в результате сотрудничества с местными и международными организациями.
В своей профессиональной карьере Нарине работала в самых разных отраслях, включая телекоммуникации, консалтинг и банковский сектор, формируя стратегические и консультативные навыки в области управления человеческими ресурсами.
Имея твердый фундамент в области лидерства, управления изменениями и построения отношений с сотрудниками, Нарине специализируется на решении сложных задач в управлении человеческими ресурсами, одновременно отвечая потребностям каждого клиента.
Нарине окончила факультет английского и французского языков Государственного университета имени В. Брюсова, получив квалификацию дипломированного специалиста.
Она также проходила множество международных тренингов в сфере управления человеческими ресурсами, получив ценные знания и сертификаты, подтверждающие её квалификацию. и.
Лидерство Нарине основано на ценностях компании, что непосредственно способствует установлению долгосрочного сотрудничества с клиентами и партнерами.