Այլ մասնագիտացված հաշվապահական ծառայություններ
Մենք գիտակցում ենք, որ յուրաքանչյուր բիզնես ունի յուրահատուկ կարիքներ: Մեր մասնագիտացված հաշվապահական ծառայությունները ներառում են՝
• կառավարչական հաշվառում. հաճախորդի բիզնեսի ներքին պահանջներից ծագող հաշվառման վարում և ներքին հաշվետվությունների կազմում,
• աշխատավարձի ծառայություններ. աշխատավարձի և դրան հավասարեցված եկամուտների հաշվարկների իրականացում՝ աշխատանքային և հարկային օրենսդրությանը համապատասխան (նշված ծառայությունը հանդիսանում է հաշվապահական հաշվառման փաթեթի մաս, սակայն կարող է մատուցվել որպես առանձին   ծառայություն ևս),
• հաշվապահական ծրագրի ներդրում. աջակցություն հաճախորդի բիզնեսին ամենահարմար հաշվապահական ծրագրերի ընտրության, ներդրման և օպտիմալացման հարցում:

Другие специализированные бухгалтерские услуги
Мы осознаем, что каждый бизнес имеет уникальные потребности. Наши специализированные бухгалтерские услуги включают:
• Управленческий учет. Ведение учета, ориентированного на внутренние потребности бизнеса клиента, и подготовка внутренних отчетов.
• Зарплатные услуги. Расчёт заработной платы и сопоставимых доходов в соответствии с трудовым и налоговым законодательством.
*(данная услуга является частью пакета бухгалтерского учета, но также может предоставляться как отдельная услуга).
• Внедрение бухгалтерской программы. Содействие в выборе, внедрении и оптимизации бухгалтерской программы наиболее подходящей  для бизнеса клиента.