Ժառանգության հետ կապված վեճեր մշտապես եղել են և այսօր էլ շարունակում են հաճախ հանդիպել: Այս ոլորտի հետ կապված դատական պրակտիկան ծավալուն է, իսկ մեր մասնագետները մշտապես հետևում են ոլորտի զարգացմանը և առանձնահատկություններին:
Ժառանգության ոլորտում մատուցվող ծառայություններն են.
• ժառանգությանն առնչվող հարցերով իրավական խորհրդատվության տրամադրում,
• ժառանգման իրավունքի վկայական ստանալու նպատակով ժառանգական զանգվածի որոշման համար անհրաժեշտ տեղեկատվության և փաստաթղթերի հավաքագրում,
• ժառանգության ընդունման (ներառյալ փաստացի տիրապետման հիմքով) գործընթացի կազմակերպում նոտարական գրասենյակ կամ դատարան դիմելու միջոցով,
• կտակի նոտարական վավերացման, անհրաժեշտության դեպքում վերացման, լրացման, փոփոխության օժանդակություն նոտարական գրասենյակում,
• ժառանգության հետ կապված վեճերով հաճախորդի իրավունքների և օրինական շահերի դատական պաշտպանություն, դատավարական փաստաթղթերի կազմում և ներկայացում:

Наследственное право
Споры, связанные с наследством, всегда существовали и продолжают часто встречаться и сегодня. Судебная практика в этой области обширна, и наши специалисты постоянно следят за развитием и особенностями данной сферы.
Услуги, предоставляемые в сфере наследия:
• предоставление юридических консультаций по вопросам, связанным с наследием,
• сбор информации и документов, необходимых для определения массы наследства с целью получения свидетельства о праве на наследство,
• организация процесса принятия наследства (в том числе на основании фактического владения) путем обращения в нотариальную контору или суд,
• нотариальное заверение завещания, помощь в отмене, дополнении, изменении, при необходимости, в нотариальной конторе,
• судебная защита прав и законных интересов клиента в спорах, связанных с наследством, составление и представление процессуальных документов.