Դատական ներկայացուցչություն
Մենք մշտապես փորձում ենք վեճերը կարգավորել բանակցությունների միջոցով և վեճերի մեծ մասի դեպքում հաջողության ենք հասնում արտադատական եղանակով՝ մեր հմուտ մասնագետների կողմից վարած գրագետ բանակցությունների շնորհիվ: Այդուհանդերձ, երբ վեճը հասնում է դատարան, մեր հաճախորդներին առաջարկում ենք օգտվել դատական ներկայացուցչության ծառայությունից, որը ներառում ՝
անհրաժեշտ դատավարական փաստաթղթերի պատրաստում և ներկայացում դատարան` դիմում, հայցադիմում, հայցադիմումի պատասխան, դիրքորոշում, առարկություն, միջնորդություն, վերաքննիչ և վճռաբեք բողոք,
ապացույցների ձեռքբերման համար անհրաժեշտ գործողությունների կատարում,
հաճախորդի շահերի ներկայացում և պաշտպանություն Հայաստանի Հանրապետության քաղաքացիական, վարչական և սնանկության դատարաններում՝ բոլոր ատյաններում և դատավարության բոլոր փուլերում:

Судебное представительство
Мы постоянно пытаемся урегулировать споры путем переговоров и в большинстве споров добиваемся успеха внесудебным путем благодаря грамотным переговорам, проводимым нашими квалифицированными специалистами. Тем не менее, когда спор доходит до суда, мы предлагаем нашим клиентам воспользоваться услугами судебного представительства, которые включают:
• подготовку и представление в суд необходимых процессуальных документов: заявление, исковое заявление, ответ на исковое заявление, позиция, возражение, ходатайство, апелляционная и кассационная жалоба,
• выполнение действий, необходимых для получения доказательств,
• представление и защита интересов клиента в гражданских, административных судах и судах по делам о банкротстве Республики Армения во всех инстанциях и на всех этапах судебного разбирательства.