Դատական ներկայացուցչություն
Մենք մշտապես փորձում ենք վեճերը կարգավորել բանակցությունների միջոցով և վեճերի մեծ մասի դեպքում հաջողության ենք հասնում արտադատական եղանակով՝ մեր հմուտ մասնագետների կողմից վարած գրագետ բանակցությունների շնորհիվ: Այդուհանդերձ, երբ վեճը հասնում է դատարան, մեր հաճախորդներին առաջարկում ենք օգտվել դատական ներկայացուցչության ծառայությունից, որը ներառում ՝
անհրաժեշտ դատավարական փաստաթղթերի պատրաստում և ներկայացում դատարան` դիմում, հայցադիմում, հայցադիմումի պատասխան, դիրքորոշում, առարկություն, միջնորդություն, վերաքննիչ և վճռաբեք բողոք,
ապացույցների ձեռքբերման համար անհրաժեշտ գործողությունների կատարում,
հաճախորդի շահերի ներկայացում և պաշտպանություն Հայաստանի Հանրապետության քաղաքացիական, վարչական և սնանկության դատարաններում՝ բոլոր ատյաններում և դատավարության բոլոր փուլերում:

Judicial representation
We always strive to resolve disputes through negotiations, and in the majority of cases, we achieve success through extrajudicial means, thanks to the skillful negotiations conducted by our experienced specialists. However, when a dispute reaches court, we offer our clients the service of judicial representation, which includes:
• Preparation and submission of necessary procedural documents to the court, such as petitions, claims, responses to claims, statements, objections, motions, appeals, and complaints related to judgments,
• Taking actions required to obtain evidence,
• Representation and defense of the client's interests in civil, administrative and bankruptcy courts of the Republic of Armenia in all instances and at all stages of judicial proceedings