Ընթացիկ իրավաբանական սպասարկում
Մեր ընկերությունը մատուցում է նաև ընթացիկ իրավաբանական սպասարկման ծառայություններ՝ առաջարկելով հաճախորդներին ամսական տարբեր սակագնային փաթեթներ: Կախված հաճախորդի կարիքներից, գործունեության ծավալներից և առանձնահատկություններից՝ հաճախորդին առաջարկվող ամսական սակագնային փաթեթները ներառում են գրավոր և բանավոր խորհրդատվության տրամադրման տարբեր ժամաքանակներ:
Գրավոր խորհրդատվությունը ներառում է հաճախորդի գործունեության համար անհրաժեշտ թղթաբանության կազմումը և վերանայումը, բացառությամբ դատական ներկայացուցչության հետ առնչվող փաստաթղթերի, իսկ բանավոր խորհրդատվությունը՝ իրավական կարծիքի կամ եզրակացության, խորհրդատվության տրամադրում մեր կողմից սպասարկվող իրավունքի ցանկացած ոլորտում:
Ընթացիկ իրավաբանական սպասարկման շրջանակներում մեր իրավաբանները աջակցում են հաճախորդին գործարքների կնքման կապակցությամբ բանակցություններում, ինչպես նաև ներկայացնում են վերջինիս շահերը այլ կազմակերպությունների, պետական և տեղական ինքնակառավարման մարմինների հետ հարաբերություններում, մասնավորապես՝ իրավաբանական անձանց պետական ռեգիստրում, Կադաստրի կոմիտեում, հարկային և մաքսային մարմիններում և այլն:

Текущее юридическое обслуживание
Наша компания также предоставляет текущие услуги по юридическому обслуживанию, предлагая клиентам различные ежемесячные тарифные планы. В зависимости от потребностей клиента, объема и особенностей его деятельности, ежемесячные тарифные планы, предлагаемые клиенту, включают различное количество часов для предоставления письменных и устных консультаций.
Письменное консультирование включает составление и рассмотрение документации, необходимой для работы клиента, за исключением документов, связанных с судебным представительством, а устное консультирование включает предоставление юридического мнения или заключения, касательно   любой области права, которую мы обслуживаем.
В рамках текущего юридического обслуживания наши юристы поддерживают клиента в переговорах по заключению сделок, а также представляют его интересы в отношениях с другими организациями, государственными органами и органами местного самоуправления, в частности, в государственном реестре юридических лиц, комитете кадастра, налоговых и таможенных органах и т. д.