Ընթացիկ իրավաբանական սպասարկում
Մեր ընկերությունը մատուցում է նաև ընթացիկ իրավաբանական սպասարկման ծառայություններ՝ առաջարկելով հաճախորդներին ամսական տարբեր սակագնային փաթեթներ: Կախված հաճախորդի կարիքներից, գործունեության ծավալներից և առանձնահատկություններից՝ հաճախորդին առաջարկվող ամսական սակագնային փաթեթները ներառում են գրավոր և բանավոր խորհրդատվության տրամադրման տարբեր ժամաքանակներ:
Գրավոր խորհրդատվությունը ներառում է հաճախորդի գործունեության համար անհրաժեշտ թղթաբանության կազմումը և վերանայումը, բացառությամբ դատական ներկայացուցչության հետ առնչվող փաստաթղթերի, իսկ բանավոր խորհրդատվությունը՝ իրավական կարծիքի կամ եզրակացության, խորհրդատվության տրամադրում մեր կողմից սպասարկվող իրավունքի ցանկացած ոլորտում:
Ընթացիկ իրավաբանական սպասարկման շրջանակներում մեր իրավաբանները աջակցում են հաճախորդին գործարքների կնքման կապակցությամբ բանակցություններում, ինչպես նաև ներկայացնում են վերջինիս շահերը այլ կազմակերպությունների, պետական և տեղական ինքնակառավարման մարմինների հետ հարաբերություններում, մասնավորապես՝ իրավաբանական անձանց պետական ռեգիստրում, Կադաստրի կոմիտեում, հարկային և մաքսային մարմիններում և այլն:

Ongoing legal support
Our company also provides ongoing legal services, offering clients various pricing packages on a monthly basis. Depending on the client's needs, scope of operations, and specific requirements, the monthly pricing packages offered to the client include varying amounts of time for providing written and oral consultations.
Written consultations include the preparation and review of the necessary paperwork for the client’s operations, excluding documents related to judicial representation, while oral consultations involve providing legal opinions or advice in any legal field we cover.
As part of ongoing legal services, our lawyers assist clients in negotiations related to the conclusion of transactions, as well as represent their interests in dealings with other organizations, state, and local government authorities, specifically in the State Register of Legal Entities, the Cadastre Committee, tax and customs authorities, and so on.